VaTek ry

Tervetuloa VaTek ry:n uusituille kotisivuille

Yhteystiedot

Vakuutusalan Tekniset Tarkastajat ry

vatekry@outlook.com

040 520 3858

Yhteydenottolomake

    Puheenjohtaja

    Arto  Ruotsalainen

    Pohjola Vakuutus Oy
    arto.ruotsalainen@pohjola.fi
    Puh. 040 520 3858

    Varapuheenjohtaja, Rahastonhoitaja

    Teuvo Pohja

    Pohjantähti Keskinäinen Vakuutusyhtiö
    teuvo.pohja@pohjantahti.fi

    Sihteeri

    Matti Hämäläinen

    Keskinäinen Vakuutusyhtiö Turva
    matti.hamalainen@turva.fi

    Hallituksen jäsen

    Jyri Jokisalo

    Fennia
    jyri.jokisalo@fennia.fi

    Tommy Helenius

    Fennia
    tommy.helenius@fennia.fi

    Arttu Helo

    LähiTapiola
    arttu.helo@lahitapiola.fi

    Martin Nilsson

    If Vahinkovakuutus Oyj
    martin.nilsson@if.fi